Матчева зустріч ветеранів футболу в пам’ять героя-танкиста, Нікопольчанина Олександра Вакуленко.

20.02.2016 року о 9:30 відбудеться матчева зустріч ветеранів футболу в пам’ять героя-танкиста, Нікопольчанина Олександра Вакуленко.
Запрошуємо всіх охочих прийти та вшанувати пам’ять загиблого героя!

 

Вакуленко Олександр Іванович народився 9 вересня 1967 року. З 1974 по 1984 роки був учнем  Придніпровської середньої школи. Учителі, друзі —  усі, хто разом з ним навчався пам’ятають, що він був старанним, здібним, сильним учнем. У нього була мрія стати військовим, і він цієї своєї мети досяг. Після закінчення школи, у 1984 році вступив до Ташкентського вищого командного танкового училища. По закінченню училища Олександр розпочав службу в с.Мирне Читинської області. З 9 квітня 1992 року прибув до Нікопольської  військової частини, де служив до виходу в запас в 2011 році. Коли в Україні розпочалися військові дії О.Вакуленко пішов добровольцем навчати молодь на базі учбового підрозділу в м. Кривому Розі. В подальшому був направлений до Дебальцевого.

       Заступник комбата 40-го батальйону з озброєння майор Олександр Іванович Вакуленко загинув у перший день припинення вогню за Мінськими домовленостями 15 лютого приблизно о 14:00 на східній околиці Дебальцевого. Опівдні, отримавши наказ від командування Сектору “С”, він виїхав на позиції, щоб координувати дії загону Національної Гвардії, який вирушав на зачистку околиць міста від бойовиків. Загін Нацгвардії затримався з прибуттям у домовлене місце зустрічі, і це коштувало майору життя. Він з трьома нашими розвідниками прийняв бій проти утричі більшої за чисельністю диверсійно-розвідувальної групи противника. Майор Вакуленко не склав зброю, а прийняв бій. Він віддав своє життя, як герой. Він є прикладом у тому, яким має бути офіцер української армії і як треба боронити Україну.

         Знайомі й друзі Олександра Івановича згадують його як надзвичайно позитивну особистість, з гарним почуттям гумору, чесну та порядну людину, професіонала у військовій справі. Вічна йому шана і світла пам’ять!

Перейти к верхней панели